אספקת חומרי בניין בירושלים


אם אתם מחפשים חברה לאספקת חומרי בניין בירושלים והסביבה, הגעתם למקום הנכון. כיום ברחבי הארץ מחפשים חומרי בניין איכותיים, הומוגנים, זמינים, זולים וירוקים ותתפלאו אבל יש חיה כזאת והיא אפשרית לרכישה בכל הארץ. למרות שכולנו מכירים את הביטוי "מדינת תל אביב" אין הדבר נכון לתחום חומרי הבניין.

למעשה, אספקת חומרי בניין בירושלים תוכלו להינות מאספקה של חומרי בניין איכותיים וירוקים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שחברת ר.ע אופק מספקת את שירותיה ללקוחותיה בירושלים והסביבה - במעלה אדומים, מבשרת,מודיעין, גבעת זאב.

שירותים אלו כוללים חול ושומשום ירוקים, אגרגטים שטופים וממוחזרים, חומרי מילוי איכותיים כתשתיות לריצוף, משאבות חול ועוד. כמו כן, החברה מספקת כסוי לצנרות, תערובות בטון, חומרי מחצבה טבעיים ועוד. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם - כל חומרי החברה עומדים בדרישות השונות של התקנים הרלוונטיים .

העובדה שחברה זו אחראית לאספקת חומרי בניין בירושלים והסביבה מבטיחה דבר אחד: אתם כלקוחות נהנים מחבילת שירותים מקיפה שכוללת את אספקת החומר בתפזורת, הובלתו, שאיבתו ופיזורו. וכמובן שכל הפעולות האלו נעשות ע"י אנשי מקצוע כמו אנשי פיזור בעלי ידע ונסיון.

בנוסף, החברה תצוות לכם איש קשר שילווה אתכם לכל אורך הפרויקט וזה לא הכל – אספקת חומרי בניין בירושלים ובשאר הארץ ע"י חברה זו תאפשר לכם ליהנות ממחירים זולים. מחירים אלו אינם באים על חשבון האיכות אלא מבטאים שירות נוסף של החברה: אספקת חומרי בניין בירושלים והסביבה ללא פערי תיווך ישירות ללקוחות.
 

כמו כן, החיוב על אותם חומרי בניין יעשה לפי דרישת הלקוח בלבד, כלומר בהתאם לבחירתו בין חיוב לפי טון, מטר רבוע או פאושל. במקרים מסוימים אף יקבלו הלקוחות את החומרים לאתר הבנייה על חשבון חברת ר.ע אופק. אם לא השתכנעתם עד כה בטח תשמחו לדעת שלחברה זו יותר מ-25 שנות נסיון ועשרות לקוחות מרוצים.

מכירים את חברת "האחים זלמן-בראשי", "י.ד. ברזני", עיריית ירושלים? הם רק חלק מרשימה ארוכה של לקוחות החברה המרוצים וגם אתם יכולים להיות כאלה. כל שעליכם לעשות הוא לחייג למספר הטלפון 072-33-80-563 מבלי אפילו לקום מהכסא. אנחנו בטוחים שהיצירתיות, השירות, המקצועיות והמחירים יקנו את לבכם ואם לא אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא.

אם לא השתכנעתם עד כה נותר לנו לספר לכם שהחברה מצוידת בתקן 9001 ISO, באישורים מטעם המשרד להגנת הסביבה ופועלת לפי סטנדרטים אירופאים נוקשים. החברה גם מנפיקה ללקוחותיה אישורים שונים כגון אישורי התקשרות, אישורי גריסה באתר,  טפסי 4 או בשמם הרשמי טפסי אכלוס ועוד. אז מה אתם אומרים? השתכנעתם כבר שהם הטובים ביותר?
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין