אספקת חומרי בניין וחומרי מחצבה


אם אתם מחפשים חברה שמתמחה באספקת חומרי בניין וחומרי מחצבה הגעתם למקום הנכון. למעשה, אספקת חומרי בניין אינה סוף פסוק אלא רק ההתחלה מסיבה אחת : חומרי הבניין צריכים להיות ירוקים מצד אחד ואיכותיים מצד שני. דוגמה לכך הם החול הירוק והשומשום הירוק שנעשה בהם שימוש כמילוי מתחת לריצוף.

אבל חברה שמתמחה באספקת חומרי בניין וחומרי מחצבה צריכה לתת מעטפת כוללת, למשל לספק מגוון של חומרים לריצוף, לכסוי צנרות וכן תערובות בטון ומשאבות חול. כל החומרים האלו צריכים לעמוד בתקנים רלוונטיים ולהיות הומוגניים וזמינים. בנוסף, חומרים אלו צריכים להגיע ללקוחות במגוון דרכים לפי בחירתם, למשל: בתפזורת .

לצערינו לא כל חברה שמתמחה באספקת חומרי בניין וחומרי מחצבה משרתת את לקוחותיה בנאמנות, למשל: מספקת את החומר ללקוח כולל הובלה, שאיבה ופיזור חומרי הבניין ע"י אנשי מקצוע. כמו כן, לא כל חברה מקצה איש קשר לכל לקוח שמלווה אותו לכל אורך הפרויקט וחבל. 
אלמנט נוסף שיש לשים אליו לב הוא הפריסה הארצית, כלומר חברה אספקת חומרי בניין צריכה לשרת לקוחות בכל רחבי הארץ ולא רק במרכז. למעשה, יש לוודא שחברה לאספקת חומרי בניין למשל מעניקה משירותיה גם במקומות נוספים, כלומר היא משמשת כחברה לאספקת חומרי בניין ומבטיחה הצלחה כלל-ארצית. 
 

חשוב גם לבדוק שאספקת חומרי בניין למשל נעשית ישירות וללא פערי תיווך. כמו כן, מומלץ לבחור בחברה לאספקת חומרי בניין שמחייבת את הלקוח לפי דרישתו, כלומר לפי טון, מטר רבוע או כל צורת חיוב אחרת. חושבים שאין חיה כזאת? המשיכו לקרוא כדי להכיר את חברת ר.ע. אופק שעושה את כל זאת ואפילו יותר.

חברה זו עוסקת בתחום התשתיות כבר יותר מ-25 שנה כולל בפרויקטים לאומים ופרטיים. כיום חברה זו מתמחה בתחום מחזור של פסולת בניין, למשל אספקת חומרי בניין וחומרי מחצבה ירוקים. חברה זו מנפיקה ללקוחותיה את כל האישורים שנדרשים ע"י הרשויות השונות, למשל אישורי התקשרות, טפסי 4, אישור גריסה באתר ועוד.

כל עבודות החברה נעשות בהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה בתחומי הרעש והאבק ויתרה מזאת: החברה עומדת בסטנדרטים אירופאים נוקשים ויש ברשותה תקן 9001 ISO. ועוד לא אמרנו כלום על השירות ועל הפתרונות היצירתיים שהיא מציעה בתחום התכנון. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום בטלפון 02-5834749 והבטיחו את הצלחת הפרויקטים שלכם. 

יתרה מזאת, חברה זו יכולה לסייע לכם בכל תהליך הבנייה למשל: כאשר העירייה מתנה את קבלת היתר הבנייה בהתקשרות עם אתר לפנוי פסולת. למעשה, חברה זו מבטיחה שתקבלו חוזה התקשרות באופן המהיר והיעיל ביותר בכל פרויקט בנייה שתבצעו. אז למה להתלבט כשאפשר לסגור עניין בטלפון אחד?
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין