אספקת מכולות


מכולות יכולות לשמש אותנו למגוון מטרות. מצד אחד, באמצעות מכולות ייעודיות ניתן להעביר סחורות בהובלה ימית, לצרכי יבוא ייצוא וכן לשלבן בהובלה עם משאיות ורכבות. אך מצד שני, מכולות מסוג אחר משמשות לפינוי של פסולת, בעיקר פסולת בניין מוצרי לוואי תעשייתיים.

אם אתם שייכים לענף הבניה, אם אתם קבלנים, אם אתם בונים בית פרטי בבניה עצמית, תצטרכו לאורך הדרך אספקת מכולות שוטפת. מחפשים פתרונות לפסולת שנערמת? צריכים לפנות חלקי בטון, אריחים ישנים, חלקי ברזל וכיוצא באלה? לחברת ר.ע. אופק בע"מ כל הפתרונות לצורך פינוי. לכל פרויקט, בכל סדר גודל, גם לנפחים גדולים ביותר. 

מכולות, פינוי וגם מחזור 
לא רק אספקת מכולות נדרשת על מנת לסלק פסולת בניין, חלקים שפורקו או תוצרים מכל סוג שאין בהם צורך, חלקי אסבסט מסוכנים וכיוצא באלה.

מלבד המכולות עצמן, עולה הצורך גם בגורם מקצועי שיכול לבצע את הפינוי. ולא מדובר בפינוי סתם כי אם בפינוי לאתרים מתאימים בהתאם לסוג הפסולת. למשל, חלקי אסבסט אין להטמין במטמנות רגילות וגם אין להוביל בואפן שבו מובילים פסולת מסוג אחר. אבק האסבסט רעיל מאוד ויש לעטוף את החלקים כלי למנוע זיהום. 
 

חברת ר.ע. אופק בע"מ מספקת מכלול שלם של שירותים ופתרונות לפעילים רבים בענף הבניה והשיפוץ. לצד אספקת מכולות, היא מספקת של שירותי ניקוי, פירוק של חומרי בניה מיותרים, פעולות הריסה של מבנים ישנים או מסוכנים, וכן הובלה לאתרים מורשים שמבצעים גם מחזור. בזכות איכות העבודה ומכלול השירותים, זכתה החברה להכרה מטעם הרשויות הן לצורך מתן אישור לפרויקטים ירוקים והן לצורך השלמת תהליך קבלת טופס 4.

פתרונות ואספקת אמצעים מתקדמים 
זקוקים לפינוי יעיל של פסולת, פסולת בניין או פסולת תעשייתית? זקוקים לשירות בהתאמה אישית, אספקת מכולות, התגברות על בעיות לוגיסטיות שונות ומעל לכל – מחויבות ללקוח? ר.ע. אופק בע"מ נחשבת לגורם מוביל בתחום הפינוי, המחזור והובלת הפסולת כמו גם אספקת האמצעים לאיסוף והובלת חומרי בניה מיותרים מכל הסוגים. ניתן להזמין מכולות, רכינות ופתרונות נוספים. ביצוע יעיל, מהיר, ואיכותי. 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין