אתר הטמנת פסולת


אולי תתפלאו לדעת אבל עם השנים הבינו במדינת ישראל שטיפול בפסולת הוא עניין חשוב. כיום לצורך קבלת היתר בנייה יש להתקשר עם אתר הטמנת פסולת מורשה, כלומר אתר שקיבל אישורים מטעם המשרד להגנת הסביבה בנושאים של קליטת פסולת וטיפול בה. לאור המונחים השונים בתחום החלטנו לעשות לכם סדר ולהסביר מה ההבדל בין אתר מחזור, אתר קליטה ומחזור פסולת, אתר קליטת פסולת ואתר הטמנת פסולת.

לשם כך כדאי שתדעו שיש מספר סוגים של פסולת ולכן אופן הטיפול בהם שונה. למשל: פסולת שניתן להטמין תפונה לאתר הטמנת פסולת ואילו פסולת שניתן למחזר תפונה לאתר מחזור. עם זאת, חלק מההחלטות לגבי הטיפול בפסולת יבוצע באתר קליטת פסולת או באתר משולב: כלומר מקום שמשמש כאתר קליטה ומחזור פסולת.

אמנם כיום קיימים אתרים לקליטה ולמחזור של פסולת כמו האתרים "עטרות" ו"הסירה", אבל הם לא מתאימים לכל סוגי הפסולת. פארק "עטרות" למשל נחשב לאחד מהמתקדמים בעולם בתחומו והוא קולט פסולת מגוונת: פסולת בניין, פסולת של שיפוצים והריסות, פסולת תעשיייתית ואפילו עודפים של עפר.

גם אתר "הסירה" לא טומן את ידו בצלחת או יותר נכון בפסולת: במקום נקלטת וממוחזרת כ-2000 טון של פסולת בניין כל יום. אחוזי המחזור במקום עומדים על יותר מ-90 ממש כמו במדינות מערב אירופה המתקדמות. אז מי אמר שמדינת ישראל דומה יותר לעיר חלם מאשר למדינה?
 

לכן, אתר הטמנת פסולת הוא רק חלק מהאתרים שקיימים בתחום זה ולכן יש צורך במומחים. מומחים שעובדים בחברה מקצועית ידעו לכוון אתכם לאתר הפסולת המתאים: אתרי הטמנה של פסולת, אתרי גריסה של פסולת ואתרי מחזור של פסולת. ואל יקל הדבר בעיניכם כי יש הבדל בין הריסות של בנייה למגורים, בנייה ציבורית, משרדים, בנייה תעשייתית, בנייה טרומית למגורים ומרתפים.

אנחנו ממליצים על חברת ר.ע. אופק כי היא מספקת ללקוחותיה את כל הנדרש בתחום זה: הן פינוי פסולת והן טיפול ייעודי בפסולת באמצעות האתרים השונים להטמנה, מחזור וגריסה. ואין לכם מה לחשוש – כל פעילויות החברה בתחומי הפסולת השונים נעשים בהתאם לדרישות החוק ולתקנות המשרד להגנת הסביבה.

כמו כן, החברה מטפלת בפסולת באופן יצירתי מבחינה לוגיסטית, הנדסית וטכנית ומתאימה את שירותיה לכל לקוח לפי דרישותיו ללא תלות בתפקידו או בתקציבו. המשמעות היא שאתם תזכו ליחס חם ואישי בכל המקרים : אם אתם לקוחות פרטיים ואם אתם אדריכלים, קבלנים או יזמים.

ולא פחות חשוב – החברה מעמידה את תחום הבטיחות במקום הראשון ועושה לשם כך שימוש בטכנולוגיות חדשניות. למשל: היא מפנה פסולת בניין תוך כדי הפעלת מתזים למניעת אבק במטרה אחת: למזער את הפגיעה בתושבים ובאיכות חייהם. לא פלא שבחברה זו בוחרות החברות הגדולות במשק כמו חברת "האחים זלמן-בראשי", "י.ד. ברזני", עיריית ירושלים. 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין