הריסת מבנה ופינוי

אולי תתפלאו לדעת אבל הריסה של מבנה ופינוי פסולת הבניין הם רק ההתחלה. למעשה, לצורך הריסת מבנה יש צורך בהיתר הריסה ובהתקשרות עם אתר מורשה לפינוי פסולת. וגם זה לא סוף פסוק כי הריסת מבנה ופינוי הפסולת רק ההתחלה. למעשה, אלו הם שניים מ-3 שלבים של תהליך ארוך שמיד נפרט לגביו:
 
הריסת מבנה
הריסה של מבנה מצריכה נסיון וידע מצד אחד אבל גם אישורים רלוונטיים, למשל היתר הריסה. למעשה, בהריסה של מבנה נדרשת משנה זהירות משתי סיבות: 
  • שמירה על הבטיחות של אנשי המקצוע ושל התושבים למשל באמצעות ציוד מתקדם, מתזים למניעת אבק ועוד.
  • הקפדה על הנהלים של המשרד להגנת הסביבה
פנוי פסולת
כיום עומדים לרשות הלקוחות מגוון של פתרונות בהתאמה אישית בתחום פנוי הפסולת, למשל פתרונות בתחום ההנדסה, הטכניקה והלוגיסטיקה. כמו כן, עומדות לרשות הלקוחות האפשרות לבחור בין מכולות לרכינות במטרה אחת : פנוי מהיר ויעיל של הפסולת לאתר מורשה.
 
טיפול בפסולת
שלב זה מצריך החלטות מקצועיות לגבי התאמת הפסולת לגריסה, טמינה או מחזור. גם כאן יש צורך באתרים מורשים ע"י המשרד להגנת הסביבה, למשל :  מחזור פסולת כתוצאה מהריסת מבנה ופינויו יעשה אך ורק באתרים שקיבלו אישורים לעשות זאת. ותתפלאו, אבל יש כאלו בישראל.
 
דוגמה לאתרים אלו הם פארקי המחזור "עטרות" ו"הסירה" שאמנם נמצאים בישראל אבל רמתם עולמית: פארק "עטרות" נחשב לאחד המתקדמים בעולם ופארק "הסירה" ממחזר פסולת בשיעור 90% ואפילו יותר, ממש כמו בארצות מערב אירופה שנחשבות למתקדמות בתחום זה. 
 

חשוב לבצע את כל השלבים הנ"ל דרך חברה אחת כדי להינות מחבילת שירות מקיפה. בדרך זו אתם מבטיחים שהריסת מבנה ופינוייו נעשית באופן מקצועי תחת קורת גג אחת. יתרה מזאת, במידה ובחרתם בחברה בעלת תקן  9001 ISO אתם יכולים להיות בטוחים מכל ספק. 
 
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שתקן 9001 ISO מבטיח שהחברה עומדת בכל הדרישות המקצועיות המחמירות. חברה שכזו היא חברת ר.ע אופק שמתמחה בתחום הריסת מבנה ופינוי הפסולת. חברה זו מתהדרת ביותר מ-25 שנות נסיון ובעשרות לקוחות פרטיים ועסקיים מרוצים, למשל, עבודה עם גופים ממשלתיים, כגון חברת "האחים זלמן-בראשי", "י.ד. ברזני", עיריית ירושלים. 
 
חברה זו לא רק מספקת ללקוחותיה שירות מקיף אלא גם מנפיקה אישורים כנדרש, למשל אישורי התקשרות, אישורי גריסה באתר,  טפסי אכלוס שנקראים בפי כל  טופס 4 ועוד. למעשה, החברה אינה מסתפקת בדרישות שקבע החוק אלא אף מגדילה לעשות: היא עובדת לפי סטנדרטים אירופאים שנחשבים למחמירים במיוחד בתחום הפסולת. 
 
אתם מוזמנים להיווכח במקצועיות החברה במו עיניכם מבלי לקום מהכסא. כל שעליכם לעשות הוא לחייג למספר הטלפון 072-33-80-563 ולהתרשם מהיצירתיות, מהשירות והמחירים. אנחנו בטוחים שמה שטוב לחברות הגדולות במשק יהיה טוב לכם אז למה אתם מחכים? 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין