חומרי מחצבה בירושלים


זקוקים לחומרי מחצבה בירושלים לצורך עבודות בנייה או שיפוץ? אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי הגעתם למקום הנכון. אמנם בעבר השתמשו בחומרי מחצבה טבעיים בלבד אבל כיום המגמה השתנתה: במסגרת טרנד החזרה לטבע נהוג השימוש גם בחומרי מחצבה ירוקים כמו חול, אגרגטים ושומשום. חומרים אלו משמשים כתשתית מתחת לריצוף, לכיסוי צנרות, לתערובות בטון ולשאר השימושים כמו חומרים שאינם ממוחזרים. 

עם זאת, יש לוודא שהאופנתיות אינה באה על חשבון האיכות ושאתם זוכים לחומרים שעומדים בדרישות התקן. וכמובן שחומרים אלו צריכים להיות גם זמינים, הומוגניים ואיכותיים ושאתם יכולים להינות מהם בכל חלקי הארץ. חברת ר.ע. אופק בע"מ מספקת חומרי מחצבה בכל אזורי ירושלים והסביבה.  

למזלכם חברת ר.ע אופק מספקת חומרי מחצבה בכל אזורי ירושלים והסביבה עם חומרים איכותיים ושירות ללא תחרות. אבל זו רק ההתחלה ואנחנו ממליצים להמשיך לקרוא כדי להבין את הגדולה של החברה. ולא, אנחנו ממש לא מגזימים אלא רק מתארים את המציאות בשטח. 
 

למעשה, חומרי מחצבה בחומרי מחצבה בירושלים למשל שמסופקים ע"י החברה הם רק קצה הקרחון. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהחברה מספקת מעגל שירות מקיף ללקוחותיה, למשל: פיזור חומרי מחצבה באזור ירושלים והסביבה נעשה ע"י צוותי פיזור מקצועיים, כל לקוח מלווה ע"י איש קשר מטעם החברה לכל אורך הפרויקט וזה לא הכל – אספקת החומר כוללת הובלה, שאיבה ופיזור והחיוב נעשה לפי דרישת הלקוח כלומר לפי טון, מטר רבוע או פאושל.

בנוסף, במקרים מסוימים אף תיתכן אספקת החומרים על חשבון חברת ר.ע. אופק ישירות לאתר הלקוח. ועוד לא אמרנו הכל כי מחירי החומרים שמסופקים ע"י חברה זו נחשבים נמוכים במיוחד. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי אין במחירים אלו כדי להעיד על איכות ירודה,  אלא ההיפך הוא הנכון כי הם ההוכחה שהלקוחות נהנים מרכישה ישירה ללא פערי תיווך.

וזוהי רק ההתחלה כי החברה פועלת לפי סטנדרטים אירופאים ובהתאם לתקן 9001 ISO. בנוסף, היא עומדת בדרישות הקפדניות של המשרד לאיכות הסביבה בתחומי האבק והרעש. לא בכדי החברה נבחרה לבצע פרויקטים לאומיים גדולים עבור חברת "האחים זלמן-בראשי", "י.ד. ברזני", עיריית ירושלים ועוד.

אם גם אתם רוצים ליהנות משירותי החברה אולי תתפלאו אבל אין קל מזה. אתם אפילו לא צריכים לקום מהכסא אלא רק לחייג למספר הטלפון 072-33-80-563. אתם יכולים ליצור קשר עם מומחי החברה גם באמצעות השארת הודעה באתר האינטרנט. אנחנו בטוחים שאתם תהיו מרוצים ותצטרפו לעשרות ומאות האנשים שכבר עשו זאת. כי בינינו – נסיון של 25 שנה לא הולך ברגל.
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין