מחזור פסולת בנייה


בשנים האחרונות נחקקו חוקים רבים שעוסקים במחזור פסולת ונעשו הרבה מאוד צעדים בכדי לעודד בפרט מחזור פסולת בנייה. מרבית הציבור כבר נרתם להפריד פסולת, למחזר בקבוקי פלסטיק, למחזר עיתונים ונייר וגם בכירי ענף הבניה ופעילים בענף מקדמים את המחזור בצעדי ענק. למחזור של פסולת בניין יש היבטים סביבתיים ברורים. אך בנוסף לכך, יש גם היבטים כלכליים מאוד חשובים. ככל שיותר פסולת תמוחזר ניתן יהיה למנוע פגיעה והרס של הסביבה. במקביל, זוהי הדרך לקדם פרויקטים של בניה ירוקה, איכותית ומתקדמת. 

פינוי – רק לאתרים שממחזרים 
הצעד הראשון והחשוב ביותר לתהליך שאנו קוראים לו מחזור פסולת בנייה מתחיל בפינוי. אם בעבר ניתן היה לראות מטמנות של פסולת שבהן פשוט חופרים עמוק באדמה כדי להשליך את הפסולת ולכסות אותה בעפר, כיום האפשרות המועדפת היא אחרת. אתרי פסולת מוכרים, מורשים, ראויים, ערוכים לקבלת פסולת בניה לסוגיה השונים ולאחר מכן – ביצוע המחזור בתהליכים החדשניים ביותר. לאחר מיון החלקים השונים מפנים אותם למחזור בהתאם לתוצרים אליהם רוצים להגיע. 

יש לכם צורך בפינוי פסולת ואתם מחפשים גורם שיפנה באמצעות מכולות או פתרונות אחרים לאתרים שבהם מתבצע מחזור? ר.ע. אופק בע"מ מפנים פסולת ותוצרים של ענפי הבניה והתעשייה תוך מחויבות מלאה למחזור. ניתן לבצע איסוף ופינוי בכל כמות, גם בנפחים משמעותיים, מכל אתר בניה ומכל מוקד של פעילות קבלנית או של הריסת מבנים ישנים. 
 

הפסולת של אתמול – חומר הגלם של היום 
הצעד האחרון בתהליך מחזור פסולת בנייה, לאחר איסוף ופינוי, מיון וטיפול הוא כמובן קבלת חומרי גלם מתאימים לשימוש. ללא חומרי הגלם הללו, הרי לא הייתה שום משמעות למחזור. עוד ועוד פתרונות חדישים מפותחים על ידי חוקרים, מדענים וחברות שעוסקות באספקת חומרים ממוחזרים. גם ר.ע. אופק בע"מ לוקחת חלק במשימה החשובה הזאת והיא מציעה לציבור לקוחותיה חומרי גלם ירוקים, באיכות מעולה.

בין היתר ניתן למצוא תחליפים ממוחזרים לחול, פוליה, שומשום וגם אגרגטים ממחוזרים. באמצעות חומרי הגלם הללו ניתן לבצע עבודות ריצוף וחיפוי, להקים תשתיות, לייצר מלט לבניה עוד. 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין