מתן אישורי פריקה באתרים מורשים


הידעתם? רק המשרד לאיכות הסביבה הוא האחראי על מתן אישורי פריקה באתרים מורשים לפנוי פסולת. אישורים אלו ניתנים לאתרים בודדים שעוסקים בקליטה ובמחזור של פסולת וביניהם "עטרות". המשיכו לקרוא ולמדו כל מה שרציתם לדעת על אתרים אלו.
 
פארק המחזור "עטרות" הוא אתר למחזור ולטיפול בפסולת בניין ובפסולת תעשייה כולל עודפי עפר, פסולת שיפוצים והריסות ועוד. ורק לידיעה - פארק זה נחשב לאחד הפארקים המתקדמים בעולם בתחומים אלו.
ואיך נהנים מכל הטוב הזה? פונים לחברת ר.ע אופק שמתמחה ב-3 תחומים:
  1. ייצור ושיווק של חומרים ידידותיים לסביבה לצרכי בנייה ותשתיות
  2. מתן אישורים לצורך היתר בנייה או היתר הריסה, למשל טופס 4 הידוע.
  3. מתן אישורים לבנייה ידידותית לסביבה או בלשון העם: בנייה ירוקה
למעשה, חברה זו מספקת את כל הצרכים שלכם במידה ואם משפצים, בונים או הורסים. כלומר: תחת קורת גג אחת תקבלו אישור פנוי פסולת, אישורי התקשרות לקליטת פסולת, היתר בנייה ועוד. או במילים אחרות: מתן אישורי פריקה באתרים מורשים הוא בסמכות הממשלה אבל כל השאר בסמכות ר.ע אופק.  
 

למשל, חברה זו פועלת באתר הקליטה והמחזור "הסירה" שקיבל אישורים שונים מהמשרד לאיכות הסביבה כגון: מתן אישורי פריקה באתרים מורשים, אישורי התקשרות לקליטת פסולת, אישור פנוי פסולת, אישורי מחזור לצורך קבלת נקודות בתחום בנייה ירוקה ועוד. ואל יקל הדבר בעיניכם מסיבה אחת: כיום לצורך קבלת היתרי בנייה אתם נדרשים להמציא אישור התקשרות עם אתר פסולת.
 
למעשה, ברגע שהמשרד לאיכות הסביבה התיר מתן אישורי פריקה באתרים מורשים אתם יכולים להיות רגועים. מבחינתכם זוהי הוכחה כפולה: מצד אחד זהו אתר פסולת איכותי ומצד שני אתם לא תעברו על החוק. כי לידיעתם השלכת פסולת באתר שאינו מורשה לכך היא עבירה על החוק שקנס בצידה.
 
ואם אתם רוצים להיות בטוחים מעל לכל ספק פשוט פנו לחברת ר.ע. אופק. כאמור, חברה זו מתמחה בכל תחום הבנייה, השיפוצים וההריסות אבל זה לא הכל: החברה מובילה את תחום המחזור של הפסולת והיא מקדמת מחקר ופיתוח בתחום זה בארץ. למעשה, כל שנדרש מכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 072-33-80-563 ולהסיר דאגה מלבכם.
 
החברה כאמור תיקח על עצמה את כל נושא הטיפול בפסולת ואתם פשוט תופתעו: מהיצירתיות, המחירים, המקצועיות והשירות. אז למה אתם מחכים? הצטרפו להצלחה שכוללת עשרות לקוחות מרוצים בכל אזור ירושלים והסביבה ועוד.
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין