עגלה לפינוי פסולת


אם אתם מנצלים את הקיץ לצורף שיפוץ, בנייה או הריסה מן הסתם נדרשתם או תדרשו בעתיד לעסוק בנושא של פסולת בניין. למעשה, הטיפול בפסולת בניין הוא נושא מורכב שמצריך הבנה הנדסית, טכנית ולוגיסטית והוא הרבה יותר מסובך ממה שהוא נראה. אמנם הפתרונות הנפוצים הם מכולות ורכינות אבל יש פתרונות יצירתיים נוספים, למשל עגלה לפינוי פסולת. 

עגלה לפינוי פסולת מבטיחה שתיהנו משני יתרונות במקביל: מצד אחד פינוי מהיר ויעיל של הפסולת ומצד שני פינוי לאתר מורשה. ואל יקל הדבר בעיניכם כי לפי החוק יש לפנות פסולת לאתרים מורשים בלבד, כלומר לאתרי פסולת שקיבלו לכך אישורים מטעם המשרד לאיכות הסביבה. ומה קורה למי שעובר על החוק? הוא צפוי לקנסות כבדים

אבל כאן עומדות בפניכם שתי אפשרויות: האחת היא התקשרות באמצעות אשראי ממוחשב והשנייה היא התקשרות באמצעות שוברי קליטה, כלומר שוברים שניתנים לפי הנפח או המשקל של הפסולת. אבל זה לא הסוף כי יש הבדל בין סוגי הפסולת וזה המקום להכיר אותם: 
  • פסולת של בנייה למגורים, של בנייה ציבורית ושל משרדים מחושבת לפי המינימום של 0.2 טון למ"ר
  • פסולת של הריסות מחושבת לפי המינימום של 1.5 טון למ"ר
  • פסולת של בנייה לתעשייה/בנייה טרומית למגורים מחושבת לפי המינימום של 0.06 טון למ"ר.
  • פסולת של מרתפים מחושבת לפי מינימום של 0.03 טון למ"ר

אם התבלבלתם אנחנו ממליצים לכם לעשות פעולה פשוטה: לשכור עגלה לפינוי פסולת מידי חברה מקצועית שפועלת בירושלים והסביבה. כאן אתם מכוסים בכל מקרה שבו תזדקקו לעגלה לפינוי פסולת בירושלים, לעגלה לפינוי פסולת בירושלים והסביבה. אמנם כרוכה בכך השקעה כספית אך יחסית לקנסות אותם תשלמו במידה ותעברו על החוק – ההשקעה משלמת ואף יותר מכך. 

בנוסף, רק חברה מקצועית תדע לטפל בפסולת שלכם ביעילות ובהתאם לתקנות השונות, כלומר היא תדע באילו מצבים משתלם לגרוס, לטמון ולמחזר את הפסולת. זוכרים שאמרנו לכם שזה נושא הרבה יותר מסובך ממה שהוא נראה? לכן, אם אתם זקוקים לעגלה לפינוי פסולת בירושלים, לעגלה לפינוי פסולת בירושלים והסביבה, הגיע הזמן שתכירו את המומחים: חברת ר.ע. אופק

לחברה זו 25 שנות נסיון בתחום הטיפול בפסולת והיא עבדה עם הגדולים ביותר בירושלים והסביבה ועוד רבים וטובים. אתם מוזמנים למעגל לקוחותיה המרוצים בשני אמצעים: שיחת טלפון למספר 072-33-80-563 או השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה. 

ואתם יכולים להיות בטוחים כי החברה מצוידת בכל האישורים הנדרשים מטעם המשרד להגנת הסביבה. בנוסף החברה מתהדרת בתקן 9001 ISO ועובדת לפי סטנדרטים אירופאים נוקשים. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם המומחים לפסולת והסירו דאגה מלבכם. 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין