פינוי אסבסט בירושלים


אולי תתפלאו לדעת אבל הסרת אסבסט היא עניין מקצועי לעילא ולעילא ולא משחק ילדים. הסיבה לכך טמונה בעובדה שאבק האסבסט נחשב לרעיל והוא קשור למחלות ריאות שונות. לכן בכל משימה של פינוי אסבסט בירושלים הארץ יש לפנות למומחים להסרת אסבסט. מומחים אלו יפנו את האסבסט לפי התקנות הרלונטית לאתרי הטמנת אסבסט מורשים. אבל זהו לא סוף פסוק אלא רק ההתחלה.

למעשה, פינוי אסבסט בירושלים היא עבודה מסוכנת מסיבה נוספת : על פי חוק יש ליידע בכך את האוכלוסייה שמתגוררת בסמוך ולנקוט באמצעי זהירות, למשל סגירת חלונות ודלתות, סימון השטח, פינוי השטח מאנשים שאינם מוגנים מפני אבק האסבסט ועוד. מכיוון שירושלים נחשבת לאזור צפוף אוכלוסין, פינוי אסבסט בירושלים נחשבת לפעולה מורכבת מהבחינה הזו. 

אבל זה לא הכל  כי גם הטמנת אסבסט היא אפשרות בעלת מגבלות מבחינה חוקית, כלומר יש לבצעה באתרים מורשים בלבד. ולידיעתם – פינוי פסולת בכלל ואסבסט בפרט לאתרים שאינם מורשים היא עבירה פלילית שקנס בצידה. לכן, פינוי אסבסט ירושלים חייב להיעשות ע"י חברה שקיבלה לכך אישור מהמשרד להגנת הסביבה. אנחנו ממליצים על חברת ר.ע. אופק ומיד נפרט את הסיבות לכך:

ראשית, חברה זו נותנת מענה מקיף לכל תחום הפסולת החל מאספקת חומרים ממוחזרים לבנייה, דרך פינוי וטיפול בפסולת וכלה בניהול אתרי מחזור . כמו כן, החברה מטפלת בקרקעות מזוהמות ומקדמת פרויקטים סביבתיים. והחשוב מכל – החברה מצוידת בכל האישורים הדרושים לעבודתה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומחזיקה בתקן 9001 ISO. תקן זה מהווה הוכחה למקצועיות של החברה אבל זה לא הכל.

אולי תופתעו, אבל החברה אינה מסתפקת בתקן 9001 ISO ועובדת לפי סטנדרטים אירופאים נוקשים ומחמירים. לא פלא איפה שהחברה נבחרה לבצע עבודות בתחום הפסולת ע"י חברות מרכזיות במשק. ובינינו - חברות אלו לא היו שוכרות את שירותיה של חברה שהיא פחות ממושלמת.

וזוהי רק ההתחלה כי החברה גם מספקת ללקוחותיה את כל האישורים הנדרשים, למשל אישורי התקשרות, אישורי גריסה באתר ואפילו טופס אכלוס שאתם כנראה מכירים אותו בשמו הנוסף - טופס 4. אבל זה לא הסוף כי גם השירות והמחירים של החברה הם ללא תחרות, למשל ברכישת חומרים ממוחזרים מהחברה אתם זוכים למחיר שאינו כולל פערי תיווך.

אנחנו מזמינים אתכם להיווכח בעצמכם באיכות ובשירות של החברה ותתפלאו אבל זה ממש פשוט: כל שאתם נדרשים לעשות הוא לצלצל לטלפון 072-33-80-563 או להשאיר הודעה באתר האינטרנט. אנחנו בטוחים שאתם תהיו מרוצים כמו החברות הגדולות במשק מסיבה אחת: לחברת ר.ע. אופק 25 שנות נסיון והיא מתייחסת לכל לקוח גדול כקטן באותו האופן. אז למה אתם מחכים?
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין