פינוי פסולת בניין


אם אתם משפצים, בונים או הורסים בטח גם אתם נדרשתם לנושא של פינוי פסולת בניין. נושא זה אינו עניין של מה בכך כי כיום יש מגוון של פתרונות: הן מבחינה הנדסית, הן מבחינה טכנית והן מבחינה לוגיסטית שכולם מותאמים לצרכים השונים של הלקוחות. למשל: השכרת רכינות או השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין. אבל השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין אינן סוף פסוק אלא רק ההתחלה.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שיש לוודא שני דברים במקביל: מצד אחד שפינוי פסולת בניין נעשה ביעילות ובמהירות ומצד שני שהפסולת מפונה לאתר מורשה, כלומר אתר שקיבל אישורים מטעם המשרד לאיכות הסביבה בכל הנוגע לקליטה ולטיפול בפסולת. אבל כאן מתחיל העניין להסתבך כי יש לחשב את כמות הפסולת, למשל: 

פסולת של בנייני מגורים, בנייני ציבור ומשרדים צריכה להיות לפחות 0.2 טון למ"ר, פסולת של בנייה תעשייתית ושל בנייה טרומית למגורים צריכה להיות לפחות 0.06 טון למ"ר, פסולת של הריסות צריכה להיות מינימום 1.5 טון למ"ר ופסולת של בניית מרתפים – מינימום של 0.03 טון למ"ר. התבלבלתם? אתם לא לבד.

אם החישובים האלו נראים לכם מסובכים אתם לא טועים ויש לנו פתרון עבורכם: לשכור את שירותיה של חברה לפינוי פסולת בניין שמספקת שירותים שונים, למשל השכרת מכולה לפינוי פסולת, עגלה לפינוי פסולת ועוד. ואל תנסו לחסוך בעניין הזה מסיבה אחת : פינוי פסולת בניין באתר שאינו מורשה הוא בניגוד לחוק וקנסות בצידו.
 

למעשה, אמנם תשלמו עבור שכירת שירותיה של חברה מקצועית אבל ההשקעה תשתלם ועוד איך: ייחסכו מכם קנסות ואפילו הליכים פליליים. בנוסף, רק חברה מקצועית תדע לטפל בפסולת בהתאם לדרישות החוק השונות, כלומר מתי לגרוס את הפסולת, מתי לטמון אותה ומתי למחזר אותה

אם אתם חושבים שאין חברה כזו בנמצא אנחנו מזמינים אתכם להכיר אותה:  חברת ר.ע אופק שעוסקת בתחום זה כבר יותר מדור ושביצעה פרויקטים פרטיים ולאומיים רבים. החברה גם מספקת שירותי השכרת מכולה לפינוי פסולת באזורי ירושלים והסביבה.
 
חברה זו מספקת ללקוחותיה את כל האישורים הנדרשים בתחום זה, למשל:  אישורי התקשרות, טופס 4, אישור גריסה באתר ועוד. כל עבודות החברה נעשות במסגרת החוק ולפי הדרישות של המשרד להגנת הסביבה, תקן 9001 ISO וסטנדרטים אירופאיים שנחשבים למחמירים במיוחד.
 
אתם מוזמנים להצטרף לעשרות הלקוחות המרוצים של החברה בפעולה פשוטה: רק לצלצל למספר הטלפון 072-33-80-563 ולהסיר דאגה מלבכם. אנחנו בטוחים שאתם תהיו מופתעים מהיצירתיות, מהשירות, מהמחירים ומהמקצועיות אבל בינינו – 25 שנות נסיון לא הולכות ברגל. 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין