פינוי פסולת תעשייתית


אולי תתפלאו לדעת אבל פסולת תעשייתית אינה עניין של מה בכך אלא תחום ייחודי. לכן פינוי פסולת תעשייתית מצריך מצד אחד מומחיות מיוחדת ומצד שני מכולות ייעודיות. אמנם מכולות לפינוי פסולות בניין בירושלים למשל או מכולות לפינוי פסולת בניין בירושלים מספיקות, אבל פינוי פסולת תעשייתית חייבת להיעשות לאתרי פסולת מורשים כדי להימנע מקנסות ומתיקים פליליים.

כלומר: פסולת תעשייתית יש לשנע לאתרי פסולת שקיבלו אישורים להפעלתם על ידי המשרד לאיכות הסביבה. אבל פינוי פסולת תעשייתית אינו מסתכם בכך כי אתם נדרשים גם לחשב את כמותה. בתחום של פינוי פסולת תעשייתית למשל תידרשו לכמות מינימלית של 0.06 טון למ"ר. ואגב, זו אותה כמות שנדרשת גם מפסולת של בנייה טרומית למגורים אבל פה נגמר הדמיון. 

אמנם החישוב לכאורה פשוט אבל מה לגבי הובלת הפסולת? כאן זה המקום לשקול את שכירת שירותיה של חברה מקצועית, כלומר חברה שמספקת גם שירותים של השכרת מכולות כגון מכולות לפינוי פסולת בניין בירושלים, מכולות לפינוי פסולת בניין בירושלים ובשאר חלקי הארץ. חברה שכזו יודעת בדיוק כיצד לטפל בפסולת התעשייתית ומה לעשות איתה: לגרוס, לטמון או למחזר.

חברה מקצועית שכזו היא חברת ר.ע אופק ויש לה יתרון נוסף: היא מספקת גם חול מדורג לתעשיות כך שלמעשה אתם מקבלים חבילת שירותים כוללת ומקיפה. חול מדורג לתעשיות מיוצר ע"י החברה עצמה ויכול לשמש כמלוי מתחת לריצוף. וכמובן שחול זה עומד בדרישות של התקנים הרלוונטים והוא מגיע אליכם באמצעות צוותי פיזור. אבל זה לא הכל אלא רק ההתחלה.
 

למעשה אספקת החול כוללת את הובלתו, שאיבתו ופיזורו ואתם בוחרים את אופן החיוב: לפי טון, לפי מטר רבוע או לפי פאושל. בנוסף, אתם זוכים לליווי מקצועי באמצעות איש קשר לכל אורך התהליך ורוכשים את החול ישירות, כלומר ללא פערי תיווך. ואתם לא לבד: משירותי החברה נהנו במהלך 25 שנות פעילותה עשרות לקוחות שכולכם מכירים ומיד נפרט לגביהם.

מכירים את חברת "האחים זלמן-בראשי", "י.ד. ברזני", עיריית ירושלים? כל אלו ואחרים נמנים עם לקוחות החברה המרוצים שהתרשמו מהמקצועיות של החברה ומטיב מוצריה. אנחנו יכולים להבין אותם כי לחברה זו יש את כל האישורים הדרושים מבחינת החוק, למשל: היא עומדת בדרישות של המשרד להגנת הסביבה מבחינת אבק ורעש, יש ברשותה תקן 9001 ISO ועוד.

אתם מוזמנים להצטרף להצלחה וכל שנדרש מכם הוא ליצור קשר באמצעות מספר הטלפון 072-33-80-563. אתם אולי תופתעו מהשירות, מהמחירים, מהיצירתיות ומהמקצועיות אבל רבים וטובים כבר יודעים: 25 שנה של נסיון לא הולכים ברגל וסטנדרטים אירופאיים מתאימים גם לנו. או במילים אחרות – מה שטוב לחברות ממשלתיות ופרטיות, יהיה מן הסתם טוב גם לכם.
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין