פירוק וניקיון חומרי בנייה

במהלך בנייתם של מבנים או תשתיות ופיתוח סביבתי, מתאספים לא מעט חומרי לוואי. פסולת וחומרי בנייה שמצויים באתרי בניה או היכן שהתבצעו עבודות שיפוץ או פעולות כגון פירוק חלקי אסבסט, יש צורך לסלק. בנוסף, עולה הצורך גם לנקות את האתר על מנת שניתן יהיה לקבל אישורי אכלוס או כדי לבצע חיבור לתשתיות וכמובן כדי לקלוט את רוכשי הנכס או לאפשר לקבלן להציג את הנכס באופן ראוי וייצוגי. 

אם אתם קבלנים, אם אתם אנשי שיפוצים, אם אתם בונים בית בשיטת הבניה העצמית, יתכן מאוד שאתם זקוקים או שתזדקקו בקרוב לשירות פירוק וניקיון חומרי בנייה. אי פינוי חומרי בניה מיותרים או סילוקם לאתרים שאינם מתאימים אינם רק צעד בלתי מקצועי. זה בהחלט עשוי להיות צעד אסור שעלול לגרור קנסות וסנקציות משמעותיות אחרות. 

פירוק, ניקיון ופינוי 
פינוי מסודר מפסולת וניקיון סדיר של אתר בניה הינו חשוב מאוד על מנת לאפשר את התקדמות הפרויקט בקצב הרצוי, ללא תקלות וללא נזקים, ללא בעיות וללא נפגעים. השארתם של חומרי בניה מיותרים במהלך העבודה מפריעה מאוד אך ניקיון האתר ופירוק חומרי הבניה חיוניים באופן מיוחד לקראת סיום העבודה וגמר פרויקט. 
 

חברת ר.ע. אופק בע"מ מספקת שירותים מקיפים, הן פירוק וניקיון חומרי בנייה והן בתחומים משיקים וחיוניים אחרים. למשל, החברה מתפעלת אתר מורשה לפינוי פסולת, מאושר על ידי הגורמים המתאימים. החברה מוכרת בתור חברת פינוי וניקיון לצורך קבלת טופס 4 (טופס אכלוס).

מעבר ליכולתה לבצע פירוק חומרי בניה, עוסקת ר.ע. אופק בע"מ גם בהריסת מבנים, לרבות מבנים גדולים המצריכים פעולות מורכבות וסבוכות. כמו כן מספק החברה מענה גם במקרים המורכבים שבהם עולה הצורך לבצע פירוק וסילוק של אסבסט. זהו חומר המוגדר כמסוכן ונחוץ ידע ורישוי כדי לעסוק בכך כהלכה. 

פינוי פסולת ומחזור 
זקוקים לפתרון מקצועי לצורך פינוי פסולת? יש בנמצא מגוון אפשרויות, כגון פינוי במכולות או באמצעות שימוש ברכינות. ר.ע. אופק בע"מ ערוכה לביצוע פינוי פסולת, פעולות פירוק ופעולות ניקיון של חומרי בניה בכל סדר גודל. הפינוי מבוצע לאתרים מורשים, המבצעים גם מחזור לטובת איכות הסביבה (מוכר לבניה ירוקה).
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין