קידום פרויקטים סביבתיים


למרות שיש מדינות שבהן קידום המחזור כמו גם קידום פרויקטים סביבתיים מתבצע במשך שנים רבות יותר, גם בארץ מתקדם הנושא בצעדי ענק. הרבה מאוד כסף מושקע על ידי גורמים ממשלתיים וכן על ידי גורמים עירוניים ופרטיים כדי לשפר תהליכי מחזור, כדי לעודד את הציבור הפרטי ואת הגופים העסקיים לפעול תוך מחשבה על הסביבה וצמצום זיהום המפגעים.

אחד הפרויקטים הסביבתיים החשובים ביותר של השנים האחרונות הינו סילוק מבנים וחלקי מבנים העשויים אסבסט. חומר זה, ובפרט אסבסט פריך, עלול לזהם את האוויר ולגרום למחלות קשות בקרב אנשים הנחשפים לכך. במקביל, נעשים הרבה מאוד פרויקטים חשובים לא פחות, שחשוב להכיר. 

הופכים פסולת לחומרי גלם
בחברת ר.ע. אופק בע"מ, שלקוחים חלק בלא מעט פרויקטים בעלי משמעות סביבתית, מציעים למשל שירות חיוני של פירוק ופינוי אסבסט. יחד עם זאת, לחברה עוד הרבה מה להציע כאשר על הפרק עולה קידום פרויקטים סביבתיים. בין היתר, מבצעים בחברה פרויקטים של הריסת מבנים ישנים על מנת שבמקומם יהיה ניתן להקים מבנים חדישים, בבניה ירוקה. 
 

חשוב לא פחות, להזכיר פרויקטים כגון הפעלת אתרים לפינוי פסולת בניין. אתרים אלה אינם בשום פנים ואופן מרכזים לאשפה בלבד. באתרים הללו מתבצעת פעילות חשובה של מחזור פסולת בניין. במקום לקבור חלקי בטון, חלקי לבנים, פסולת מתכת וכיוצא כאלה, הופכים את כל מה שאפשר לחומרי גלם ממוחזרים.

חומרי הגלם הללו מונעים פגיעה מיותרת במשאבי סביבה. הפקת חומרי גלם ממוחזרים צורכת פחות אנרגיה מזהמת לעומת כריית משאבים טבעיים ועיבודם. בנוסף, זהו תהליך שחוסך לא מעט כסף בזכות התייעלות מתמדת בתהליכי המחזור והטיפול בפסולת.  

פארק למחזור ירוק
במסגרת המחויבות הסביבתית, קידום פרויקטים סביבתיים בחברת ר.ע. אופק בע"מ מתבטא מושלם בהפעלת פארק מחזור עתיר פעילות. בפארק מייצרים חומרים ממוחזרים המשמשים לריצוף. בפארק מיצרים תחליפים לחול עבור ענף הבניה וכן בטון המבוסס על חומרים שגם אותם ממחזרים. על מנת להקל על הלקוחות, ניתן לרכוש את המוצרים השונים כפי שהם או להזמין גם הובלה, שירותי שאיבה ופיזור באתר המבוקש. 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין