רואים רחוק - רואים ירוק

השמירה על הסביבה חשובה לכולנו, לכל אחד ואחת מאיתנו. באמצעות טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות, נוצרה מציאות שבה אפילו תעשיות שזקוקות למשאבים רבים ואפילו מגזרים יצרניים שנאלצים לייצר גם תוצרי לוואי ופסולת יכולים לפעול נכון, לחשוב קדימה ולהפוך ליותר ידידותיים לסביבה (וגם יותר יעילים). גם בענף הבניה הבינו שהעתיד טמון בהיערכות נכונה לפעולה ירוקה.

קבלנים עצמאיים, חברות קבלניות, משפצים, כל מי שעובד בענף הבניה, כולם צריכים ויכולים לפעול לפי הכלל: רואים רחוק – רואים ירוק. בזכות ההתפתחות הרבה במחזור של חומרי גלם וטיפול בפסולת, אפשר לעשות את זה נכון. 

המהפכה הירוקה והשלכותיה 
כאשר אנו רוצים לדבר על המהפכה הירוקה בענף הבניה, שצפויה להמשיך ולהתרחב, נוכל לתאר את המצב משתי זוויות שונות. בצד האחד ניתן למצוא את חומרי הגלם הנדרשים בענף זה – בטון, חול, פלדה, אלומיניום וכיוצא באלה. בצד האחר ניתן למצוא את כל אותם חומרי פסולת שמהווים תוצרי לוואי של כל הפרויקטים שהולכים ומוקמים. 

כאשר מקדמים יעדים ירוקים וארוכי טווח, חותרים להשיג שתי מטרות במקביל. על מנת להקטין את כמות הפסולת שנוצרת באתרי הבניה מחפשים דרכים להפוך את הפסולת הזאת לחומרים ממוחזרים. במקביל, באותם החומרים ממוחזרים, שהגיעו מהריסה של מבנים ישנים או נותרו לאחר סיום העבודות בפרויקטים של בניה, משתמשים כתחליף למשאבים טבעיים.

לאור העובדה ששתי המטרות הללו משתלבות ביחד התועלת המתקבלת ברורה. חוסכים כסף. מונעים פגיעה מיותרת בסביבה, שנוצרת בשל פיתוח מחצבות חדשות, כריית חול בחופים ובנהרות וצעדים דומים. 
 

אצלנו רואים ירוק בעיניים
בחברת ר.ע. אופק בע"מ, שהיא מהמובילים ביישום ובקידום יעדים ירוקים וארוכי טווח פועלים במרץ כדי לספק שירותים יעילים, במחיר משתלם, במהירות ולא פחות חשוב – בעקרונות הירוקים. אם גם אתם מבינים את חשיבות העניין, תוכלו להפיק תועלת ממגוון השירותים הזמינים. החברה מתמחה בפעולות של הרס מבנים, לרבות פעולות הריסה מורכבות מאוד.

מפעילים אתר מורשה (באישור המשרד להגנת הסביבה) לקליטת פסולת וביצוע פעולות מחזור. ניתן להזמין מכולות לפינוי פסולת או שירותים לפירוק ופינוי אסבסט, באופן בטוח ותקני וכן להזמין חומרי בניה ירוקים לתעשייה ולענף הבניה. 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין