מעל 20 שנות ידע, מצוינות ועבודה ללא לאות מתנקזים כדי להעניק לכם, קהל לקוחותינו, את העבודה הטובה ביותר הקיימת בתחום התשתיות. את חברתנו הקמנו בשנת 1990, וכבר אז מותגנו כחברה מקצועית העוסקת בענף התשתיות ומתמחה בביצוע עבודות עפר ופיתוח במגוון רחב של פרויקטים – פרטיים ולאומיים.

בשנת 1994, מיקדנו את תחום התמחותנו בעבודות הריסת מבנים ובמחזור חומרי בניה, תוך שימוש בכלים ייחודיים, מהנדסים וצוות בעל הכשרות ונסיון ארוך שנים. מאז – הכל היסטוריה. חברת ר.ע. אופק בע"מ מובילה ביד רמה את תחום מחזור פסולת הבנין ותחומי סביבה נוספים. אנו משלבים בפעילותנו ניהול אתרי מיחזור, מיחזור חומרים באתר הלקוח, טיפול בקרקעות מזוהמות, פירוק וטיפול באסבסט, ייצור ומכירה של חומרי בניה ממוחזרים וירוקים לענף הבניה והתשתיות ואנו גם יוזמים ומקדמים פרויקטים סביבתיים שונים.

בנוסף, מתמחה החברה בענף הפסולת, החל מתחום מיון פסולת, דרך פינוי פסולת בניין, פינוי דחסני אשפה וגם גריסת פסולת – תוך דייקנות ובסדר מופתי, ממש כאילו לא הייתה פסולת במתקן כלל... אנו מאמינים כי כל פרויקט הוא מכלול, ומתחיל הרבה לפני ביצועו בפועל. לכן אנו מציעים הנפקה של אישורים על פי דרישות הרשויות, כגון: אישורי התקשרות, אישור לטופס אכלוס (טופס 4), אישור גריסה באתר ומגוון אישורים נוספים, בהתאם לדרישה.
 

על מנת שנוכל לעמוד בסטנדרטים הדקדקנים שאנו מציבים לעצמנו, מקפידה חברת ר.ע. אופק על שימוש ברמה הגבוהה ביותר של בטיחות ודייקנות, ובשיתוף פעולה מלא עם דרישות המשרד להגנת הסביבה לעניין נושא רעש ואבק. כדי להמשיך לעמוד בחוד החנית של עבודות התשתית אנו מתעדכנים ללא הרף בסטנדרטים האירופאיים, מעניקים שירות מקצועי ברמה גבוה ומבצעים פרוייקטים בכל סדר גודל ודרישות מורכבות שונות, תוך מתן פתרונות הנדסיים מקוריים ויצירתיים. החברה ביצעה וממשיכה לבצע פרוייקטים עבור חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה שונים והחברות המובילות במשק.

חברת ר.ע. אופק מחזיקה בכל האישורים והרשיונות הנדרשים לקיומה של עבודה תקינה. גם לכם מגיע שירות מקצועי ובלתי מתפשר. הצטרפו למשפחת ר.ע. אופק ותיהנו משירות אדיב, דיוק מתקדם ועבודה מהירה ובטוחה. 
 

אודות ר.ע. אופק בע"מ

072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין