גריסת פסולת

הידעתם? גריסת פסולת אינה עניין של מה בכך כי לחברות שעוסקות בכך נדרש אישור מיוחד. למעשה, אישור גריסה של פסולת באתר הוא רק אחד ממספר אישורים שמנפיקה חברה שמתמחה בתחום. מתווספים לכך אישורים נוספים שמצביעים על עבודה לפי דרישות הרשויות השונות כגון: אישורי התקשרות, אישורים לטופס 4 או בשמו הרשמי טופס לאכלוס מבנה ועוד. 
 
למעשה, טיפול בפסולת היא פעולה מקצועית לכל דבר ועניין שעושה שימוש בכלים ייחודיים, למשל דחסניות אשפה. זו גם הסיבה לכך שלדחסן אשפה מחיר שונה כי הוא מבטא את מקצועיות החברה. למעשה, גריסת פסולת היא סופו של תהליך ארוך בתחום הריסת המבנים. תהליך זה כולל מספר שלבים ומיד נפרט לגביהם:
 1. הריסת מבנה
  הריסת מבנים מצריכה ידע ונסיון ולא פחות חשוב מכך אישורים מתאימים מטעם רשויות החוק. הסיבה לכך כפולה: בהריסת מבנים יש להקפיד על כללי בטיחות ועל נהלים בתחום איכות הסביבה. כמו כן, יש לשמור ככל הניתן על התנהלות תקינה של תושבי הסביבה, למשל באמצעות מתזים שמונעים אבק, ציוד מתקדם ועוד.
   
 2. פנוי פסולת
  גם תחום זה הוא עולם ומלואו כי כיום יש מגוון של פתרונות הנדסיים, טכניים ולוגיסטיים לפנוי פסולת בהתאמה לצרכי הלקוח. פתרונות אלו כוללים רכינות ומכולות ומבטיחים שהפסולת תפונה במהירות וביעילות לאתר פסולת מורשה. 
   
 3. מחזור פסולת
  זהו השלב האחרון בתהליך הטיפול בפסולת והוא כולל בין השאר גריסת פסולת. מחזור זה נעשה באתרי מחזור מורשים כמו למשל פארק מחזור "עטרות" ופארק מחזור "הסירה". אבל אין בכך סוף פסוק כי רק חברה מקצועית תדע מתי לבצע גריסת פסולת, מתי לבצע הטמנת פסולת ועוד.

אנחנו מקווים שענינו לכם על השאלה למה לדחסן אשפה מחיר שונה ומהן דחסניות אשפה. אבל אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות למומחים בתחום זה – חברת ר.ע אופק שעוסקת בתחום התשתיות ויש לה נסיון של יותר מ-25 שנה. נסיון זה כולל ביצוע פרויקטים לאומים ופרטיים בסביבת ירושלים והסביבה.
 
וזה לא הכל כי החברה מנפיקה ללקוחותיה את כל האישורים שנדרשים ע"פ חוק, למשל אישורי התקשרות, טפסי אכלוס (בלשון העם : טופס 4), אישור גריסה באתר ועוד. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי כל עבודות החברה נעשות בהתאם לחוק, כלומר לפי דרישות המשרד להגנת הסביבה, לפי סטנדרטים אירופאיים מחמירים ובהתאם לתקן 9001 ISO שברשות החברה.
 
אם כל זה עדיין לא מספק אתכם אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה. הם עומדים לרשותכם בטלפון 072-33-80-563 ולהיות מופתעים מהמחירים, מהיצירתיות, מהשירות ומהמקצועיות. עשרות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ לא טועים וגם אתם יכולים להצטרף להצלחה. אז למה אתם מחכים?
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין