בבואנו להרוס בניין, יש צורך מיוחד לשים לב לפסולת הנפלטת ממנו. פסולת זו מתייחסת לכל מרכיביו של הבניין, מלבד חלקי מתכות שונים וציוד מובחר שנשמר לצורך מחזור מחדש. 

כשאנו מדברים על פסולת בניין, אנו למעשה מתכוונים על חלקי בטון שונים, בידודים, אספלט, תעלות, בלוקים, פסולת רפואית, אלקטרונית, תעשייתית ועוד – כל חומר שהוא חלק מהבניין ומועד להריסה. 

חברת ר.ע. אופק אמונה על הריסת מבנים וליווי התהליך מתחילתו ועד סופו. מאחר והריסת בניין אינה מתייחסת רק להריסתו הפיזית אלא גם לגריסת הפסולת שבו, גם את האספקט הזה יש לבצע בדיוק מירבי. 

לרשותנו מגרסות בגדלים שונים, המסוגלות לגרוס כל חומר, לכל גודל – החל מחלקי בטון גדולים ועד לתעלות פלסטיק. 

החשיבות הפרקטית שבעניין הגריסה היא ברורה – פסולת קטנה יותר קלה יותר לשינוע ולהעברה ממקום למקום. המכונות המשוכללות שברשותנו מסוגלות לבצע מיון קודם לגריסה, ולהפריד בין ברזל לאבן ולחומרים שונים, או לערבב את החומרים יחדיו, למחוץ אותם וליצור מצע נוח להעברה, קטן הרבה יותר מגודלו הראשוני. 
 

גריסת פסולת


את שאריות תוצרי ההריסה אנו מרכזים בנפרד, והם מגיעים בסופו של דבר אל אתרי הטמנה מורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה.

מלבד החשיבות הפרקטית, גריסת הפסולת מאפשרת גם העברה ביתר קלות להמשך תהליך מחזור של החלקים השונים. לאחר תהליך המיון מועברת הפסולת המיועדת למחזור לאתרי המחזור המתאימים העומדים לרשותנו ונעשה איתה תהליך נוסף של מחזור והכשרה לשימוש חוזר.

תהליך הריסת המבנה, גריסת הפסולת, מיונה, שליחה למחזור של החלקים הרלוונטיים והעברה להטמנה של שאריות תוצרי ההריסה אלו תהליכים הדורשים פיקוח ובקרה מתמידים עד להשלמת התהליך כולו. אשר על כן, אנו אמונים על שימוש במכשור מתקדם וטכנולוגיה מתקדמת, אנשי מקצוע מהמובילים בתחום וצוות תפעול ובקרה הדואג שהתהליך כולו יתבצע בדיוק רב, מהירות גבוהה ומקצועיות רבה. 

השילוב בין אנשי מקצוע מהימנים בעלי ידע נרחב, אמצעים טכנולוגיים משוכללים, הבנה מירבית בתחום הריסת המבנים וגריסת פסולת ותודעה סביבתית גדולה המנחה אותנו בכל אספקט בתהליך בנה לחברת ר.ע. אופק את השם המוביל שיש לה כיום בתחום תשתיות הבניין.
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין