השכרת מכולה לפינוי


משפצים, בונים או הורסים? כדאי שתדעו שכיום אתם יכולים להינות משירותי השכרת מכולה לפינוי פסולת. עם זאת, השכרת מכולה היא רק אופציה אחת לפינוי פסולת ובאפשרותכם לפנות פסולת באמצעות רכינות. אבל השכרת מכולה היא האופציה הנפוצה ביותר ולכן נתרכז בה. אולי תתפלאו, אבל זה הרבה יותר מורכב ממה שאתם חושבים.

הסיבה לכך שהשכרת מכולה לפינוי פסולת היא האופציה הנפוצה נעוצה בעובדה אחת: מכלי אצירה או בשמן הנפוץ מכולות מתאימים לכל נפח של פסולת. 

עם זאת, חשוב לזכור שכל השכרת מכולה לפינוי פסולת היא רק תחילתו של תהליך מקצועי ארוך, צוות המומחים של ר.ע. אופק יודעים להתאים ללקוח את גודל המכולה וכמות. אז אם אתם זקוקים לשירותי השכרת מכולה לפינוי פסולת בירושלים והסביבה, הם הכתובת שלכם.

המומחים של ר.ע אופק נותנים ללקוחותיהם חבילת שירות מקיפה כולל פתרונות יצירתיים מבחינה טכנית, הנדסית ולוגיסטית בכל הקשור לטיפול ולפינוי בפסולת. וכמובן השירות שלהם מהיר, איכותי, יעיל ומותאם לכל לקוח באופן אישי גם מבחינה תקציבית. לדוגמה: חברה זו מספקת שירות של מחזור פסולת בניין באתר הבנייה עצמו, מפנה אלמנטים מבטון באמצעות מנופים ומשאיות ועוד.
 

גם פינוי הפסולת באמצעות החברה נחשב לאיכותי במיוחד: לחברה הידע, הנסיון והציוד הנדרש והיא מבצעת את עבודתה תוך שמירה על כללי הבטיחות. בנוסף, הריסות מבנים שמבוצעות ע"י החברה נעשות בהתאם לנהלי איכות הסביבה מבלי לפגוע באיכות החיים, כלומר: תוך שימוש בטכנולוגיות שמבטיחות התנהלות תקינה של תושבי האזור ופגיעה מינימלית באיכות חייהם. למשל: באמצעות מתזים שמונעים אבק.

למעשה, החברה מספקת מגוון של פתרונות קצה לטיפול בפסולת בניין ויש לה 25 שנות נסיון. במהלך שנים אלו החברה צברה עשרות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ כולל לקוחות גדולים כמו: "האחים זלמן-בראשי", "י.ד. ברזני", עיריית ירושלים ועוד. 

אם השמות הגדולים אינם עושים עליכם רושם בטח תשמחו לדעת שזה לא הכל: חברת ר.ע אופק מצוידת בכל האישורים הנדרשים לעבודתה מטעם המשרד לאיכות הסביבה, בתקן 9001 ISO ואף עובדת לפי סטנדרטים אירופאיים שנחשבים למחמירים במיוחד. בנוסף, החברה מספקת ללקוחותיה את כל האישורים שנדרשים על ידי הרשויות השונות: אישורי התקשרות, טופס אכלוס הידוע בשמו טופס 4, אישור גריסה באתר ועוד.
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין