חברת ר.ע אופק היא חברה המובילה בתחומה בכל הקשור לשימוש בחומרים ממוחזרים והיא בעלת תודעה סביבתית ירוקה מתקדמת. החברה הוותיקה מציעה שירותי בניין מתקדמים ומגוונים – מהריסת מבנים, דרך גריסת פסולת ומיונו ועוד. מלבד זאת, לרשות החברה עומד מפעל המייצר חומרי בניין ירוקים וידידותיים לסביבה. 

בשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש בחומרים ירוקים וממוחזרים, ומודעות זו מחלחלת אט אט גם לתעשיית הבניה, שהצטרף אף הוא לתעשיה הירוקה והחל להשתמש בחומרי בניה ממוחזרים. 

השימוש בחומרי בניה ממוחזרים הוכח כיעיל במיוחד וגם כזה המקצץ בעלויות באופן משמעותי. בנוסף, חומרי הבניה הממוחזרים התגלו כטובים ואפקטיביים הרבה יותר מחבריהם הטבעיים מהמחצבה. ליתרונות אלו נוסף, כמובן, גם אספקט השמירה על איכות הסביבה. יש אכן שומשום ויש חול מודרג לא ירוק ויש גם חומר נברר נקי

חומרי הבניין הממוחזרים מגיעים למעשה מאתרי הפסולת השונים. כחלק מהליך הריסת מבנה, חברת ר.ע אופק מתמחה בגריסת הפסולת ובמיונה לחומרים הנשלחים להטמנה ולחומרים נוספים עוברים תהליך מחזור. 

בפארק המחזור שלנו, "ר.ע אופק בע"מ" הממוקם בעטרות, הקמנו ממלכה. ממלכה שזרועותיה השונות עובדות יחד בתשלובת מופלאה כדי לייצר חומרי בניין מתקדמים, טכנולוגיים ובעיקר – ירוקים. 
 

חומרי בניין


אלו חלק מחומרי הבניין הירוקים שאנו מציעים לחברות הבניה השונות:

אגרגטים ממוחזרים
אגרגט הינו חומר חלקיקי שתכונתו העיקרית כחומר בניה הוא מילוי נפח – ככל שהאגרגטים תופסים נפח רב יותר בתערובת המלט או הבטון, כך נדרשת תוספת צמנט קטנה יותר, מה שמוביל בהכרח להפחתה בעלויות. בנוסף, משפיעים האגרגטים גם על חוזקו ועמידותו של הבטון.

אגרגטיים טבעיים הם כאלו הנמצאים בטבע בצורתם המקורית, וכך גם משתמשים בהם בבניין: סלע גרוס, חלוקי נחל או חול דיונות.

חול מודרג ושומשום
"שומשום" הוא כינוי לאבני חצץ קטנות. תפקידם של החול ושל השומשום הוא לשמש כמצע מילוי מתחת לשכבות ריצוף, כיסוי צנרת ותערובות בטון. יתרונו הברור של ה"שומשום" הוא בכך שהוא משמש מצע מבודד במיוחד.

החול וה"שומשום" הממוחזרים עולים ביעילותם על מקביליהם מהמחצבה ובשל כך הדרישה אליהם גבוהה במיוחד. החומרים המיוצרים בפארק עומדים בסטנדרטים הנדרשים ובדרישות התקן הרלוונטיות, והם זמינים לרכישה, איכותיים והומוגניים. נשמח להוביל את החומר הרלוונטי עד אליכם, לבצע שאיבה ופיזור. איש קשר מטעם החברה ילווה את התהליך עד סופו ויאפשר גם לכם להיות חלק מהמהפיכה הירוקה.
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין