חתימה על היתרי בנייה


גם לכם מתנים את החתימה על היתרי בנייה בהתקשרות עם אתר לפנוי פסולת? אולי תתפלאו אבל אתם לא לבד כי זוהי הדרך של עיריות רבות להבטיח שכל בנייה, הריסה או שיפוץ יבוצעו בהתאם לחוק והפסולת תוטמן באתר מורשה. ברוכים הבאים לעולם הבנייה, ההריסה והשיפוץ וזה הזמן להכיר את הטפסים השונים שתדרשו להמציא.
 
למעשה, אתם תדרשו לטופס אכלוס שנקרא בלשון העם טופס 4, לטופס הצהרה וחישוב כמות פסולת בניין, לטופס פנוי פסולת ולטפסים נוספים. אין עוררין על כך שטיפול בבירוקרטיה זו מצריכה את עבודתם של אנשי מקצוע , למשל חברת תשתיות בעל ידע ונסיון בתחום. הסיבה לכך פשוטה: ספק רב אם אדם מהישוב יידע לנווט בין כל הטפסים הנדרשים תוך כדי התהליך הבנייה, ההריסה והשיפוץ.
 
למעשה, כיום ניתן להשיג חתימה על היתרי בנייה בקלות יחסית אם אתם אנשים פרטיים, אדריכלים, יזמים או קבלנים. באמצעות רכישת אישור התקשרות עם אתר פסולת אתם מרויחים פעמיים: גם קונים את הזכות להכניס פסולת לאתר וגם מקבלים את כל האישורים הנדרשים כגון טופס 4, טופס הצהרה וחישוב כמות פסולת בניין, טופס פנוי פסולת ועוד.
 
בנוסף, חתימה על היתרי בנייה לאחר רכישת אישור התקשרות מעמידה בפניכם שתי אפשרויות בחירה: אשראי ממוחשב (אובליגו) או שוברי קליטה למכולות בהתאם לנפחן או למשקלן. אישור התקשורת זה יכול להיות זמני או קבוע והוא נתון לחישובים שנקבעו ע"פ חוק, כלומר על ידי המשרד לאיכות הסביבה באופן הבא:
  • בנייה למגורים, בנייה ציבורית ובניית משרדים – חישוב מינימלי של 0.2 טון למ"ר
  • הריסות – חישוב מינימלי של 1.5 טון למ"ר
  • בנייה לתעשייה ובנייה טרומית למגורים – חישוב מינימלי של 0.06 טון למ"ר
  • בניית מרתפים – חישוב מינימלי של 0.03 טון למ"ר.

אם אתם לא רוצים להסתבך עם החישובים אבל עדיין מעוניינים בחתימה על היתרי בנייה – הסירו דאגה מלבכם כי לרשותכם עומדת חברת ר.ע אופק. כל שעליכם לעשות הוא לפקסס את הטופס שניתן לכם בעירייה לאנשי החברה ופשוט לנוח. אמנם אתם תיאלצו לספק פרטים שונים כמו גוש, חלקה, מספר בקשה להיתר בנייה, כתובת האתר, כמות הפסולת העתידית כפי שהוערכה ע"י אדריכל או מהנדס ועוד. 
 
אבל מכאן אתם יכולים להתרווח כי חברת ר.ע. אופק תיקח על עצמה את המשימה. בנוסף אתם תזכו לשירות איכותי, יעיל ומהיר ותזכו לתרום לסביבה באופן זול ובטוח. אנחנו חושבים שזה כמו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת או במילים אחרות – ליהנות מכל העולמות. למזלכם לא רק אנחנו חושבים כך כי לחברה זו עשרות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין