חברת ר.ע. אופק בע"מ מובילה את תחום מחזור פסולת הבניה בישראל. חלק בסיסי וחשוב בהליך המחזור הוא מיון הפסולת.

כשאנו מדברים על מיון פסולת, אנו למעשה מתכוונים לחלוקה מדויקת של סוגי חומרים שונים, על מנת שנוכל למחזר אותם ולהשתמש בהם בעתיד. החומרים השונים העוברים תהליכי מיון נחלקים במהותם: פלסטיק, נייר, קרטון, זכוכית, מתכות ועוד.

התפיסה כי האשפה של האחד עשויה להיות הרווח והמוצר המחודש של האחר היא תפיסה מהפכנית וירוקה, התורמת ליצירת מעגל חיים ארוך במיוחד לכל מוצר וחומר. כשתהליך מיון הפסולת הנעשה בצורה יעילה, מוביל לחסכון אדיר בעלויות וגם מבטיח ניצול חוזר מקסימלי של חומרי הפסולת.

חברת ר.ע. אופק בע"מ משתמשת באמצעים הטכנולוגיים המובילים הקיימים בשוק כדי להבטיח מיון נכון, בטוח ומדויק של פסולת הבניה. אמצעים טכנולוגיים אלה משתמשים בתהליכים מתקדמים הדורשים זיהוי הפסולת, הפרדתה לפי סוג החומר ובסופו של דבר, הכשרתה לשימוש חוזר בחלקאות ובתעשיה לאחר תהליך מחזור מוצלח.
 

מיון פסולת


מתקני המיון של חברת ר.ע. עומדים בסטנדרטים מחמירים של נהלי בטיחות וביטחון, כדי להבטיח שהתהליך כולו – מתחילתו ועד סופו – יהיה מוצלח, בטוח ומהיר. 

תחום מיון הפסולת הוא לא תחום חדש, והוא מחלחל אט אט אל שכבות האוכלוסיה השונות, בעזרתם של קמפייני מחזור והצבת סלי מחזור ברחבי הערים השונות. היום, אין כמעט משפחה שלא ממחזרת. המודעות לתחום זה גדלה פלאים. סלי המחזור השונים הפזורים ברחבי העיר, מוצבים בדרך כלל בסמוך לפחי אשפה "רגילים" ומעודדים הפרדה ומיון של הפסולת כשהם מתייחסים, כל אחד מהם, לחומר אחר – האחד לפלסטיק, השני לזכוכית, השלישי לנייר וקרטון ועוד. וככל שדבר זה נכון לגבי שימוש יומיומי בקרב הציבור, דבר זה נכון וחשוב עוד יותר כשמדובר במפעלי ענק ובמבנים תעשייתיים, המייצרים יחד מאות טונות של אשפה. 

השילוב של אמצעים טכנולוגיים, ידע מקצועי מתקדם ומודעות סביבתית גבוהה, מציב את חברת ר.ע. אופק בחוד החנית של הפיתוח הסביבתי ותעשיית המחזור. מיון פסולת הוא אחד מאבני הדרך הראשוניים והחשובים ביותר בדרך להשגת המודעות הסביבתית הכוללת.
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין