בעת פינוי והריסת בניין, כמות הפסולת הנוצרת ממנו היא רבה ומגוונת. את כמויות האשפה הגדולות היוצאות מן הבנין ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים: חלקי בטון, אספלט, תעלות ומרצפות ופסולת קלה או רכה יותר.

שימוש במיכלי אשפה יעודיים לסייע באגירת הפסולת בצורה מסודרת, שתקל לאחר מכן על הובלתו למרכזים השונים. מיכלי אשפה המתאימים לפסולת קשה (כמו בטון, אספלט וכו'), אינם מיכלי האשפה המתאימים לפסולת רכה יותר. עבור הסוג האחרון משתמשים בדחסני אשפה.

מיכל בעל דחסן אשפה מיועד, כאמור, לאגירת פסולת רכה יותר הנמצאת בבניין ההרוס, לפסולת רטובה או רכה, כמו ניילון או קרטון. הפעולה של דחסן האשפה, למעשה דוחסת את הפסולת, מכווצת אותה ומפנה בכך מקום לפסולת נוספת.

הליך הדחיסה הוא הוא חשוב ומשמעותי בהליך פינוי הפסולת מהבניין ההרוס, המייצר בלאו הכי כמויות גדולות של אשפה. שימוש בדחסן אשפה מגדיל את נפח הפסולת הנכנס במיכל דחסן אחד וגם מקטין את השינוע של המיכל מאתר הבניה למקום המיועד וחוסך דלק וזיהום אוויר.

חברת ר.ע אופק מתמחה בהתאמת מיכלי האשפה המתאימים לכל סוג פסולת, ואמונה על שירות מעגלי מקיף – החל מהנפקת אישורים דרושים, דרך הריסת המבנה, אספקה של מיכלי אשפה מתאימים וגם פינוי דחסני אשפה מהאתר.

אנו מאמינים שהכמות העצומה של הפסולת הנזרקת מהבניינים השונים, יכולה לשמש מישהו אחר, בתצורה אחרת. על כן, אנו אמונים על מתן שירות ללא תחרות, תוך שימוש באמצעים מתקדמים וטכנולוגיה מעודכנת, אך באותה נשימה – אנו דואגים לסביבה שלנו. הליך המחזור המופק מכל מעגל הרס שכזה, מפיק מתוכו אינספור הזדמנויות ליצור מהאשפה והפסולת יצירה חדשה לחלוטין – וממוחזרת. 

כחלק מהליך פינוי הפסולת, אנו מציעים לקהל לקוחותינו גם שירותי מיון פסולת, שתפקידם הוא למיין את הפסולת לפי חומרים וסוגים ובכך להבטיח שמקסימום התועלת נגרמת מהפסולת שלכם. את האשפה שלא ניתן למחזר, אנו מעבירים להטמנה על פי חוק ודרישות המשרד לאיכות הסביבה.

נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את שירותי הפינוי השונים שלנו, לייעץ בכל מה שידרש וללוות אתכם בתהליך – מתחילתו ועד סופו.
 
 

פינוי דחסני אשפה

072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין