כשהורסים בניין נוצרת פסולת רבה. כמה רבה? לפארקים השונים מגיעים בכל יום כמה מאות טונות של פסולת, מהבניינים ההרוסים השונים. 

כעת, מבניין שעמד על תילו נותר תל חורבות ופסולת בכמות בלתי מבוטלת. כשהפסולת הזו עומדת ולא מתפנה, היא עלולה ליצור בעיות תברואתיות רבות, לגרום חלילה לפציעות ולסכן את העוברים והשבים. מלבד שני הסיכונים הללו, הפסולת הנותרת היא מאוד לא ידידותית לסביבה. לכן, ישנו צורך חשוב לדאוג לפינוי הפסולת בהקדם.  

חברת ר.ע אופק מתמחה בהריסת מבנים ובפינוי הפסולת לאחר ההריסה.
בעזרת מכשור מתקדם הכולל, בין השאר, מיכלי אצירה בעלי רכינות המיועדים לפינוי, אנו אוגרים את פסולת הבניין ומשנעים אותה אל אתרי הטמנה השונים. 

לרשותנו מגוון רחב של כלים הנדסיים ופתרונות טכניים, הנדסיים ולוגיסטיים שמטרתן היא אחת: העברת הפסולת במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות.
 

פינוי פסולת בניין


חברת ר.ע אופק חרטה על דגלה שירות ללא תחרות, שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם וגם – תודעה סביבתית מתקדמת. עבורנו, פינוי הפסולת הוא לא רק מעבר מנקודה אחת לשניה וניקוי השטח הרלוונטי, אלא הליך המחזור, בעינינו, הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך כולו.

בשל כך, אנו דואגים להעביר את הפסולת למטמנה בה מתבצע המיון. הליך המיון כולל חלוקה ברורה בין החומרים השונים – עץ, מתכת, נייר וקרטון, זכוכית, ברזל, אבן ועוד. לאחר המיון, אנו משתמשים בחומרים הניתנים למחזור על ידי מכירתם לגורמים רלוונטיים או מחזורם בפארקי המחזור השונים, ודואגים לשנע את יתרת הפסולת, זו שלא ניתנת למחזור, למיכלי הטמנה שונים, על פי תקנות המשרד לאיכות הסביבה.

מלבד הפן הטכני של פינוי הפסולת כנדרש בחוק, כעת יש לכם הזדמנות להיות חלק ממעגל מחזור מתקדם, סביבתי וחברתי. הפסולת שלכם עשויה להיות המוצר הבא של המחר.

אנו מעניקים לקהל לקוחותינו הרחב מענה מהיר ואיכותי, מוביל בתחומו ומותאם לצרכי הלקוח. אנו עומדים לרשותכם בכל פרויקט, בכל סדר גודל ובכל מורכבות. מהססים? יש לכם שאלות נוספות? נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את הטיפול המסור ביותר הקיים. פתרון יצירתי ויעיל ששם דגש על מחזור ועל סביבה ירוקה ובריאה יותר.
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין