פינוי פסולת


אם עברתם ליד אתר בנייה, הריסה או שיפוצים בטח נתקלתם במתקן לפינוי פסולת שמאפשר שפיכת פסולת באופן יעיל. 
 
למעשה, פינוי פסולת, תהליך זה כולל את הריסת המבנה, פנוי הפסולת וטיפול בפסולת באתר מורשה לקליטת פסולת. זה המקום לפרט לגבי השלבים השונים של התהליך ורק נזכיר דבר אחד – השלכת פסולת במקום שאינו מורשה לכך נחשבת לעבירה פלילית שקנס בצידה
 
שלב 1: הריסה 
הריסה של מבנים נחשבת למלאכה שמצריכה ידע ונסיון ולכן קבלני ההריסה נדרשים לאישורים רלוונטים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבהריסת מבנים יש לשמור על שני אלמנטים:
א. בטיחות צוות ההריסה ובטיחותם של הסובבים. לצורך כך מומלץ להצטייד בציוד מתקדם מבחינה טכנולוגית כמו מתזים שמונעים אבק. 
ב. נהלים בתחומי האבק והרעש כפי שנקבעו על ידי המשרד להגנת הסביבה.
 
שלב 2: פנוי הפסולת
כיום כאמור ניתן לפנות פסולת באמצעות מתקן לפינוי פסולת, מכולות ורכינות אך ההחלטה נתונה לידיה של חברה מקצועית שמתמחה בכך. חברה זו יכולה לבחור בין האפשרויות השונות בהתאם לתנאי השטח ואף יותר מכך: במידת הצורך היא יכולה למצוא פתרונות יצירתיים מבחינה טכנית, הנדסית ולוגיסטית.
 
שלב 3: טיפול בפסולת באתרי קליטת פסולת
גם שלב זה צריך להתבצע ע"י חברה מקצועית מסיבה אחת: היא יודעת להבחין בין פסולת שמתאימה לגריסה, להטמנה או למחזור ולהפנות כל סוג פסולת לאתר המורשה המתאים. למשל: להפנות פסולת שמתאימה למחזור לאתרי המחזור "עטרות" וה"סירה". 
 

אתרים אלו נחשבים לאתרי מחזור ברמה עולמית, למשל פארק המחזור "הסירה" ממחזר 90% מהפסולת שמגיעה אליו. ואל יקל הדבר בעיניכם – זו רמת המחזור שאליה מגיעים פארקים דומים למחזור במערב אירופה. גם פארק המחזור "עטרות" אינו נופל ברמתו והוא נחשב לאחד מפארקי המחזור המתקדמים בעולם.. 

אם אתם רוצים להיות בטוחים שכל שלבי התהליך מתבצעים כהלכה יש לנו המלצה אחת: לשכור את שירותיה של חברה שמציעה את כל השירותים האלו תחת קורת גג אחת. כך תיהנו מחבילה מקיפה ומקצועית בתחום הפסולת ולא תסתכנו בקנסות שקבועים בחוק. אבל שימו לב שאתם רוכשים את שירותיה של חברה שמצוידת בתקן 9001 ISO מסיבה אחת: זו ההוכחה שהחברה עומדת בכל הדרישות המחמירות 

במילים אחרות – שיכרו את שירותיה של חברת ר.ע. אופק והסירו דאגה מלבכם. לחברה זו יותר מ-25 שנות נסיון בתחום זה ועשרות לקוחות מרוצים כולל לקוחות מפורסמים, למשל חברת "האחים זלמן-בראשי", "י.ד. ברזני", עיריית ירושלים ועוד. לכן אין ספק שגם עבורכם בחירה בחברת ר.ע. אופק תהיה הבחירה הנכונה. 
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין