קבלני הריסות מבנים


אם אתם נמצאים בתהליך של קבלת היתר בנייה במהלך עבודות שיפוצים, בנייה או הריסה כדאי שתמשיכו לקרוא. הסיבה לכך פשוטה : לצורך קבלת היתר בנייה אתם תידרשו להתקשר עם אתר מורשה לפינוי פסולת. אם זה נשמע לכם מסובך אתם לא טועים אבל ניתן לפשט את התהליך: פשוט צרו קשר עם קבלני הריסות מבנים שידועים בשמותיהם הנוספים קבלני הריסה או קבלני פינוי פסולת.

קבלני הריסה וקבלני פינוי פסולת לעיתים קרובות מנהלים ומפעילים בעצמם אתרים לפינוי פסולת. אמנם לא כל קבלני הריסות מבנים מחזיקים ברשותם אתרי פסולת מורשים אבל יש יוצאי-דופן. למשל חברת ר.ע אופק מנהלת ומחזיקה את אתר כזה ומאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות: גם תקבלו את אישורי ההתקשרות הנדרשים וגם תיהנו משירות איכותי של חברה מקצועית. 

למעשה, לחברת ר.ע אופק מספקת ללקוחותיה חבילת שירות מקיפה שכולל פינוי פסולת וטיפול בה. אנשי החברה אינם רק קבלני הריסות מבנים אלא יותר מכך: הם מייצרים ומוכרים חומרי בנייה ירוקים, מנהלים אתרים של מחזור פסולת ואף מטפלים בקרקעות מזוהמות. הידע שצברו במהלך 25 שנות פעילות החברה עומד לרשותכם הלקוחות ואתם נהנים פעמיים : גם מקבלני הריסות מבנים מנוסים ומקצועיים וגם משירות מקיף ואיכותי.
 

למעשה, כל פעילויות החברה בתחומים השונים שקשורים לפסולת נעשות ביצירתיות טכנית, לוגיסטית והנדסית ותוך מתן מענה מהיר, איכותי ויעיל ללקוחותיה. בנוסף, השירות של אנשי החברה נחשב ליוצא דופן מסיבה אחת : הוא מותאם לדרישות הספציפיות של כל לקוח בנפרד, למשל בתחום התקציב גם כשמדובר באדם פרטי וגם כשמדובר ביזם, אדריכל או קבלן.

עם זאת, החברה אינה מזלזלת בתחום הבטיחות והיא אף מעמידה אותו בראש מעייניה. למעשה, כל עבודות החברה נעשות בהתאם לדרישות ולנהלים הרלוונטים של המשרד להגנת הסביבה, למשל בתחום מפגעי אבק ורעש. כמו כן, החברה משתמשת בטכנולוגיות חדישות שמיועדות להפחית למינימום את הפגיעה באוכלוסייה הסובבת, למשל: היא משתמשת במתזים למניעת אבק כדי לשמור על איכות החיים של התושבים.

לא פלא איפה שהחברה צברה עשרות לקוחות מרוצים במהלך שנות פעילותה. הסיבה לכך היא אחת: חברת ר.ע. אופק עובדת לפי תקן 9001 ISO ולפי סטנדרטים אירופאיים שידועים כנוקשים במיוחד. ובינינו – מה שטוב לחברות הגדולות במשק מן הסתם יהיה טוב גם עבורכם, נכון?

ומה אתם צריכים לעשות? תתפלאו אבל אתם יכולים ליצור קשר עם מומחי החברה בלי לקום מהכיסא. כל שעליכם לעשות הוא לחייג למספר הטלפון 072-33-80-563 או להשאיר הודעה באתר האינטרנט. אנחנו בטוחים שגם אתם תתפלאו מהמקוריות, היצירתיות, השירות, המחירים והאיכות של החברה. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום ותהיו רגועים.
 
072-33-80-563           ofek@raofek.com           יציב 22 עטרות ירושלים
arrow-left6, arrow-left, left, previous
מענה מהיר וזמינות מיידית!
צרו קשר ונחזור בהקדם
ר.ע. אופק בע"מ - פינוי פסולת בניין